NazwaApteka "Nad Wisłą" Monika August Teresa Jung
MiejscowośćGdańsk, powiat Gdańsk, woj. Pomorskie
UlicaKryniczna 20
Kod pocztowy80-708
Numer telefonu58 303 84 64
Adres strony WWWAptekanadwislagdansk.pl
KategorieApteki
OpisApteka Nad Wisłą jest apteką pełnoprofilową - ekspediujemy leki gotowe i wytwarzamy leki recepturowe. Oferujemy szeroki asortyment leków na recepty, a także: leki odręczne, parafarmaceutyki, suplementy diety, zioła sypkie i ekspresowe, preparaty do pielęgnacji zdrowia. Ponadto zapewniamy środki higieniczne i dezynfekcyjne oraz artykuły do pielęgnacji niemowląt i chorych. Posiadamy kompletny asortyment preparatów dla diabetyków, leki, środki słodzące, odkażające, drobny sprzęt medyczny.
Słowa kluczoweLeki recepturowe, Kosmetyki, Tania apteka, Tanie leki, Apteka medyczna
Informacje o wizytówcenumer ID: 117456; rejestracja: 20/04/2015; liczba odsłon: 84

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Aby dodać opinię na temat - Apteka "Nad Wisłą" Monika August Teresa Jung - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest dwa plus dziewięć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tego lekarza? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!