NazwaFizjoterapeuta Paweł Michałowicz, Rehabilitant Gdańsk
MiejscowośćGdańsk, powiat Gdańsk, woj. Pomorskie
UlicaDyrekcyjna 2/ 4
Numer telefonu796720820
KategorieMasaż; Neurochirurdzy; Neurolodzy; Ortopedzi; Rehabilitacja; Rehabilitacja medyczna
Opis

W oparciu o swoje umiejętności i wieloletnie doświadczenie pomagam osobom chorym oraz po kontuzjach w poprawie sprawności psychofizycznej. Moja rehabilitacja Pacjenta ma na celu przeciwdziałanie bólowi i ograniczeniom wydolności organizmu. Zajęcia odbywają się indywidualnie. Do najpopularniejszych działań fizjoterapeutycznych zalicza się- kinezyterapię,czyli leczenie poprzez specjalne ćwiczenia, fizykoterapię a także masaż. Zadaniem fizjoterapeuty jest przeprowadzenie wywiadu i zdiagnozowanie problemu a następnie wdrożenie programu treningu.

Słowa kluczowePawel michalowicz, Rehabilitant gdańsk, Rehabilitant sopot, Masażysta gdańsk, Masażysta sopot, Fizjoterapeuta gdańsk, Fizjoterapeuta sopot, Rehabilitant gdynia
Informacje o wizytówcenumer ID: 125350; rejestracja: 07/01/2017; liczba odsłon: 2570

Czytaj opinię (2)

  • Opinia pozytywna26/10/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    Witam i dziękuję za wyrehabilitowanie mojego Dziadziusia po udarze mózgu. Udało sie i w miare funkcjonuje. Nie tak jak kiedyś ale po tej chorobie - to wiadomo. Ważne że nasz Senior się trzyma dzielnie. Pozdrawiamy
    Marta z Sopotu

  • Opinia pozytywna19/03/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    Polecam tego Gdańskiego rehabilitanta, pom gł mi gdy neurolog nie dawał szans na chodzenie. Teraz po żmudnej rehabilitacji zaczełem powoli o kulach wstawać. Tak więc upur i rehabilitowanie sie może zdziałać cuda!
    Przemek

Dodaj opinię

Aby dodać opinię na temat - Fizjoterapeuta Paweł Michałowicz, Rehabilitant Gdańsk - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest osiem minus siedem*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tego lekarza? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!