NazwaGabinet Kardiologiczny dr med. Andrzej Koprowski
MiejscowośćGdańsk, powiat Gdańsk, woj. Pomorskie
UlicaZielone Wzgórze 6/7
Kod pocztowy80-283
Numer telefonu601 619 023
Adres strony WWWEchoserca.pl
KategorieKardiolodzy
OpisW Gabinecie udzielam konsultacji kardiologicznych oraz wykonuję badania serca, takie jak: echo serca, EKG, holter ciśnieniowy (ABPM) W Gabinecie nie wykonuję testów obciążeniowych (wysiłkowych i prób dobutaminowych), badań echokardiograficznych przezprzełykowych oraz 24-h rejestracji rytmu serca (holter rytmu serca). Nie dysponuję też urządzeniem służącym do kontroli i programowania stymulatora serca. KONSULTACJE KARDIOLOGICZNE Konsultacje kardiologiczne oparte są na dokładnym zbadaniu pacjenta, w tym: pomiar ciśnienia tętniczego na obu kończynach górnych (pierwsza wizyta), pomiar wagi, EKG u wszystkich pacjentów przy każdej wizycie (w cenie konsultacji), ocena echokardiograficzna przy każdej wizycie u wszystkich pacjentów (w cenie konsultacji). ECHO SERCA Badanie echokardiograficzne wykonywane jest na nowoczesnym aparacie, dającym bardzo dobry obraz struktur serca i przepływów w sercu. Całe badanie jest rejestrowane i przechowywane w postaci cyfrowej. Do końcowej analizy badania i przygotowania raportu służy specjalny program znajdujący się na zewnętrznym komputerze. Szczególnie cenna jest możliwość porównania obrazów z kolejnych wizyt i wychwycenia niekiedy drobnych, ale istotnych klinicznie różnic w stanie serca. BADANIE EKG Badanie EKG poza wersją drukowaną rejestrowane jest także w postaci cyfrowej i przechowywane w bazie danych Gabinetu. Specjalny program pozwala na łatwe porównanie badań EKG wykonanych podczas kolejnych wizyt kardiologicznych.
Słowa kluczoweKardiolog, Echo serca, Echokardiograf, Konsultacje kardiologiczne, Holter ciśnieniowy, Badania serca, Dobry kardiolog, Polecany kardiolog, Kardiolodzy, Badanie echokardiologiczne, Poradnia kardiologiczna
Informacje o wizytówcenumer ID: 14037; rejestracja: 18/04/2015; liczba odsłon: 98

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Aby dodać opinię na temat - Gabinet Kardiologiczny dr med. Andrzej Koprowski - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest dwa plus siedem*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tego lekarza? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!