NazwaGabinet Psychoterapii Danuta Szemrowicz
MiejscowośćGdańsk, powiat Gdańsk, woj. Pomorskie
UlicaObrońców Wybrzeża 2
Kod pocztowy80-398
Numer telefonu609 048 555
KategoriePsychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
OpisPROFESJONALNA POMOC PSYCHOLOGICZNO-TERAPEUTYCZNA DLA OSÓB DOROSŁYCH Z ZAKRESU: - zaburzeń lękowych lub depresyjnych - uzależnienia od alkoholu - współuzależnienia - syndromu dorosłego dziecka alkoholika - wypalenia zawodowego Konsultacje: Konsultacje indywidualne - kiedy sami tracimy nadzieję, że coś może zmienić się na lepsze w naszym życiu Psychoterapia indywidualna Terapia grupowa Warsztaty z zakresu akceptacji siebie, komunikacji interpersonalnej, asertywności i kobiecości. Potrzebujesz wsparcia i pomocy w walce z uzależnieniem oraz przejściem skutecznego leczenia? Wybrałeś odpowiedni adres. Jeśli czujesz, że Twoje przyzwyczajenie do alkoholu nabrało już cech alkoholizmu, albo masz inne problemy, nie czekaj zwróć się po pomoc i rozpocznij terapię jak najszybciej. Terapia to szansa na odzyskanie swojego życia. Są ludzie, dzięki którym możesz uwierzyć w lepsze jutro.
Słowa kluczowePsycholog, Psychoterapia, Terapia, Terapia indywidualna, Pomoc psychologiczna, Porady psychologiczne, Gabinet psychologiczny, Psychoterapeuta, Terapeuta, Psychoterapia dorosłych dzieci alkoholików, Terapia DDA, Warsztaty psychologiczne
Informacje o wizytówcenumer ID: 62209; rejestracja: 24/10/2015; liczba odsłon: 281

Czytaj opinię (1)

  • Opinia pozytywna21/01/2017Zgłoś opinię   Edytuj opinię   Usuń opinię

    Wszystkie odpowiedzi tak naprawdę są w Tobie. Czasami jednak potrzebujesz pomocy osoby, która symbolicznie złapie Cię za rękę i przeprowadzi przez ciemne labirynty Twoich emocji. I w osobie Pani Danuty znajdziesz terapeutę, która jest rewelacyjnym przewodnikiem. Polecam wszystkim!
    Natalia

Dodaj opinię

Aby dodać opinię na temat - Gabinet Psychoterapii Danuta Szemrowicz - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest sześć minus cztery*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tego lekarza? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!