NazwaIndywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Wojciech Baran
MiejscowośćGdańsk, powiat Gdańsk, woj. Pomorskie
UlicaWassowskiego 2
Kod pocztowy80-225
Numer telefonu511 925 966
Adres strony WWWHematologgdansk.pl
KategorieHematolodzy
OpisGabinet Hematologiczny prowadzi dokładną, specjalistyczną diagnostykę chorób krwi oraz zapewnia profesjonalne i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Hematolog Wojciech Baran odznacza się szeroką wiedza, bogatym doświadczeniem i zaangażowaniem w leczenie pacjenta. Za każdym razem udziela fachowych i wyczerpujących porad medycznych z zakresu hematologii, można też liczyć na jego wsparcie i zrozumienie. Lekarz Wojciech Baran specjalizuje się w badaniu, rozpoznaniu i leczeniu wszelkich chorób układu krwiotwórczego, takich jak: - leczenie chorób układu krwionośnego - niedokrwistości (anemie), - leczenie niedokrwistości - choroby nowotworowe układu krwiotwórczego. - leczenie chorób układu krwiotwórczego - leczenie chorób krwi - leczenie chorób krwi i układu krwionośnego - profilaktyka i leczenie chorób układu krwionośnego - zaburzenia krzepnięcia krwi - leczenie zaburzeń krzepnięcia krwi - schorzenia krwi i układu krążenia - porady hematologiczne - leczenie anemii - leczenie hemofilii - niedokrwistość Gabinet Hematologiczny prowadzi dokładną, specjalistyczną diagnostykę chorób krwi oraz zapewnia profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Hematolog Wojciech Baran odznacza się szeroką wiedzą, bogatym doświadczeniem i zaangażowaniem w leczenie Pacjenta. Za każdym razem udziela fachowych i wyczerpujących porad medycznych z zakresu hematologii, można także liczyć na jego wsparcie i zrozumienie. Zapraszamy do naszych gabinetów w Gdańsku i Kwidzyniu Adres Gdańsk: 80-225 Gdańsk ul. Wassowskiego 2 Adres Kwidzyń: 82-500 Kwidzyn ul. Braterstwa Narodów 52.
Słowa kluczoweHematolog, Niedokrwistość, Krzepnięcie, Choroby krwi, Hematolodzy, Lekarz hematolog, Hematolog - lekarz, Leczenie niedokrwistości, Leczenie chorób krwi, Schorzenia krwi i układu krzepnięcia, Schorzenia układu krzepnięcia, Porady hematologiczne, Leczenie anemii
Informacje o wizytówcenumer ID: 7471; rejestracja: 01/05/2015; liczba odsłon: 29

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Aby dodać opinię na temat - Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Lek. Wojciech Baran - wypełnij pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z hasłem umożliwiającym zmianę treści opinii oraz z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć aby opinia została aktywowana i była widoczna na stronie.

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest dwa plus cztery*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tego lekarza? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!